Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /nfsmnt/hosting1_2/2/2/22faefc2-42a2-42e8-9065-5fa3aa24e616/plavba.sk/web/amsterdam/cake/bootstrap.php on line 47
Prípravy vrcholia


   

Prípravy vrcholia

Napísal Helena, 2010-08-04 13:15:17

Zišli sme sa všetci. Každý priložil ruku k dielu tak ako najlepšie vedel. Od vodiča, ktorý povezie 2. skupinu do Amsterdamu a prvú z Amsterdamu domov, až po najmladšieho člena expedície – tínedžera Jakuba. Niektorí ju funkčne dovybavovali, iní ju čistili. Ďalší sa zas postarali o to, aby sme všetci neumreli hladom a smädom. Už bola noc, keď sme loď „vymašličkovanú“ sponzorskými reklamami po jej bokoch opúšťali.

Dnes skompletizujeme každého výbavu, aby sme zajtra mohli deťom popriať šťastnú cestu aj plavbu, popretkávanú čo najkrajšími zážitkami.

Teší ma, že mám okolo seba ľudí, ktorí ani chvíľu neváhajú, keď treba pomáhať, prekonávajú prekážku za prekážkou, aby sebe aj zvyšku posádky pripravili, čo najkrajší koniec leta.

Príspevky ku článku Prípravy vrcholia


Ja som členkou prípravného tímu vo funkcii pomocníka už dlho a chystám sa byť členom výpravy v skupine "dôchodcovia" a keďže som doteraz nevypovedala svoje pocity a postrehy, hlásim sa v deň slávnostného štartu. Ľudia, je to super! Je super pocit pozorovať nadšených a odhodlaných a zároveň zodpovedných mladých ľudí pri príprave takejto expedície. Napriek skúsenostiam kapitána a jeho nezdolateľného stále rozvážneho prístupu je to predsa len prvá akcia svojho druhu s touto loďou, s touto posádkou, s takou trasou a cieľom. Tí mladí vymysleli a už doteraz zrealizovali toľko umných riešení, že už teraz sú "jedničky". Je skoro ráno, ja som asi nervózna aj za nich, nespím od tmy, tak posielam s východom slniečka prianie šťastia posádke mne tak drahej.
Milka, 05.8.2010 05:55

drzte sa... Tomco, ziadne hluposti :D
Tomas, 05.8.2010 10:38

Zdravím všetkych. Ak sa nič nestane vyrážame z Alenkou do Holandska v pondelok. Pevne verim že sa niekde stretneme. Mobily majte zapnuté. Veľa šťastia. Berty
Berty, 05.8.2010 18:25

Aktuálna pozícia:
Aktualizovaná priebežne z GPS tracklogu (cca raz za deň)

Najnovšia fotka:

Články po dňoch:

Články od:
 
© Tomco.sk