Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /nfsmnt/hosting1_2/2/2/22faefc2-42a2-42e8-9065-5fa3aa24e616/plavba.sk/web/amsterdam/cake/bootstrap.php on line 47
-2. deň našej plavby do Amsterdamu


   

-2. deň našej plavby

Chaos na tretiu

Napísal milan, 2010-08-03 13:09:20

Predposledný deň pred odchodom.
Zatiaľ čo sa jedna skupina snaží niečo dorobiť na lodi, ini umývajú (z môjho pohľadu až leštia) loď, ďalší lepia nálepky sponzorov a to sa ešte paralelne čistí auto.
Okolo jednej lode sa v jednom čase točí 13 ľudí + pes a občas je to už na hranici chaosu.
Deň, keď sa naozaj spravilo veľa, za čo všetkým patrí vďaka, avšak deň, za ktorým nasleduje posledný deň pred odchodom, keď toho treba stihnúť ešte viac.
Okolo lode to vyzerá ako na rušnej stavbe. Na jednej strane by bodol ešte jeden deň, veď ja už snáď nestíham ani vyprať a zbaliť veci, no na druhej strane sa teším na deň odchodu.
Paradox je, že je stále pokazená...
Nech už bude stav dokončenia a prípreavy lode akýkoľvek bude to prvý deň bez chaosu, že treba ešte niečo zajtra stihnúť a že sa celkovo mnoho vecí vôbec nestíha. Teším sa na ten deň už viac s ohľadom na tento fakt, ako preto, že sa chystáme na nejaký veľkú plavbu. Z tej mám čím ďalej tým väčšie obavy, lebo chcem, aby všetko dobre dopadlo, no pri tom, čo sme si už všetko s tou loďou zažili človek nikdy nevie :)

<< Novšie
|
Staršie >>
Aktuálna pozícia:
Aktualizovaná priebežne z GPS tracklogu (cca raz za deň)

Najnovšia fotka:

Články po dňoch:

Články od:
 
© Tomco.sk