Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /nfsmnt/hosting1_2/2/2/22faefc2-42a2-42e8-9065-5fa3aa24e616/plavba.sk/web/amsterdam/cake/bootstrap.php on line 47
-5. deň našej plavby do Amsterdamu


   

-5. deň našej plavby

Nečakaný pracovný výjazd do Komárna

Napísal milan, 2010-07-31 13:07:37

V piatok 30.7. už len päť dní pred odchodom mala byť oprava lode ukončená a chystali sme sa na poslednú skúšobnú plavbu.
O tom viac som bol šoknutý neočakávaným telefonátom v piatok ráno (mohli to dať vedieť aj skôr), že loď bude dokončená až v nedeľu.
Čo teraz?
Prvý chaos v zmysle nikde sa nejde vystriedalo triezve uvažovanie, že ak tu loď dostaneme v nedeľu, tak ju proste nestihneme dokončiť ani do kritického stavu potrebného pre ako tak pohodlnú plavbu.
Okrem Peťa, ktorý bol viazaný inými povinnosťami sme sa nakoniec rozhodli, že vyrazíme do Komárna a budeme loď dorábať v pre nás poľných podmienkach paralelne s čalúnnikom, ktorý na nej ešte dorábal strechu.
Nasťahovali sme sa mu na dva dni na pozemok len o málo väčší ako rozloha lode a za 2 dni sme nakoniec stihli naozaj množstvo vecí. Ubytovanie cez noc v miestnom penzióne sme mali perfektné v mega izbe s cca 1600 naladenými satelitnými programami (väčšina samozrejme nešla) na pružinových posteliach, ktoré v noci praskali pod ušami. Celé dva dni sme si užívali dobroty miestnej kuchyne a za seba môžem povedať, že mi naozaj chutilo. Až na tie dookola maďarské hitovky v miestnej reštaurácii som sa cítil príjemne ako na výlete i keď to bola kvalitná pracovná cesta minimálne počtom denne odrobených hodín na lodi.

<< Novšie
|
Staršie >>
Aktuálna pozícia:
Aktualizovaná priebežne z GPS tracklogu (cca raz za deň)

Najnovšia fotka:

Články po dňoch:

Články od:
 
© Tomco.sk