Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /nfsmnt/hosting1_2/2/2/22faefc2-42a2-42e8-9065-5fa3aa24e616/plavba.sk/web/amsterdam/cake/bootstrap.php on line 47
17. deň našej plavby do Amsterdamu


   

17. deň našej plavby

Prehliadka Amsterdamu

Napísal milan, 2010-08-22 14:48:25

2 dni chodenia po Amsterdame nás na smrť vyničili. Nabehali sme desiatky kilometrov v megatlačenici ľudí. Toľko ľudí som snáď videl len v Indii. Red Light district nás trošku osviežil a presvedčil o tom, že v Amsterdame je všetko možné. Čuracie búdky priamo na ulici šokli druhú skupinu. Tomčo si splnil svoj malý sen a našiel v Amsterdame kešku. No a mne stačilo, že sme v kuse chodili okolo rôznych kanálov, povedľa nás chodili bicykle, autá, lode a to všetko vytváralo jedinečnú amosféru. Raz dokonca okolo nás prešla pojazdná piváreň, poháňaná ľudskou silou.
Urobili sme si jedinečnú preplavbu všetkými zákutiami, kde parkovali všetky Sail lode a nakoniec sme predsa videli aj ponorku.


Koniec výletu

Napísal milan, 2010-08-22 14:48:41

 

Naša plavba do Amsterdamu a plavba v sprievode Sail Parade sa vydarila. To bol náš hlavný cieľ a po tom všetkom, čo nás postihlo počas prípravy to považujem za veľký úspech. Prvá skupina, ktorá spolu so mnou zažila takúto megaplavbu prvý krát v živote odchádza autom späť domov a dúfam, že je aj pri mnohých faktoch, ktoré plavbu možno zmenili oproti plánom, či očakávaniam, že odchádza spokojná. Minimálne naplnená zážitkami aké zažilo na svete minimum ľudí.
Ja zostávam a loďou sa ďalšie dva týždne vraciam späť s druhou skupinou. O tom však už nebudem reportovať.
Ďakujem jedinečnej posádke, všetkým, čo čítali a držali nám palce a odporúčam Amsterdam SAIL 2015. Možno sa tam stretneme...
 
<< Novšie
|
Staršie >>
Aktuálna pozícia:
Aktualizovaná priebežne z GPS tracklogu (cca raz za deň)

Najnovšia fotka:

Články po dňoch:

Články od:
 
© Tomco.sk